Najpredávanješie produkty

O nákupe v eshope

Nové produkty

  • Lavica Leeds White
    Lavica Leeds White

    Rozmery : 35 x 100 x 45 cm Materiál : bavlna, nohy z masívneho dreva,...

    129,00 €

Velvet - harmónia pôvabu, elegancie a pohodlia

Velvet - harmónia pôvabu, elegancie a pohodlia

Čo dokáže lepšie vytvoriť rozprávkovú, hrejivú atmosféru ktorá maximálne vyzýva k relaxu a pohode? 

Receptom pre čarokrásny domov  umožňujúci prežiť Vám tie najkrajšie chvíľky, je pôsobivé, harmonické ladenie interiéru, s dotykom luxusu. Kľúčovým materiálom s výsostným postavením je zamat. 

   

Žiadaný naprieč históriou, oceňovaný milovníkmi kvality, odjakživa sa spájajúci s ladnou eleganciou a vznešenou prestížou, si zamat nachádza trvalé miesto i v interiérovom dizajne. Vďaka modernej dobe teraz poznáme viac možností jeho spracovania, kvality a variácií celkovo. Táto skutočnosť nám umožňuje vytvárať stále sofistikovanejšie a rôznorodejšie spôsoby ako ho zakomponovať či zladiť s prvkami v interiéry.

 

Mimoriadne populárny sa stal vo farbách ako smaragdovo zelená, kráľovsky modrá či šedá. Tieto farby nesú majestátne prvky, správnou kombináciou dokážete v priestore vytvoriť dramatický, až pompézny efekt. Trendom sú taktiež všetky pastelové farby, ktoré dávajú jemnosti a hrejivosti zamatu dokonale vyniknúť. Takto zladené interiéry oplývajú krásnou eleganciou, pôvabnou gráciou a zabezpečujú, že sa v nich cítite  jednoducho skvele.

                             

Vďaka kúzelnej všestrannosti zamatu geniálne ukáže nie len na menších doplnkoch, akými sú zamatové vankúše, ale aj na väčších plochách sedačiek, leňošiek či pohoviek.

Zamat je obľúbeným materiálom tých, ktorý si radi doprajú maximálne pohodlie a nechajú sa rozmaznávať okolím.

Lahodná mäkkosť a poddajnosť tohto materiálu Vás poteší vždy keď doň zaboríte ruky. Nezabúdajme na zamatové doplnky.

Mäkučké deky a vankúše sú presne tým čo dokáže vysoko spríjemniť Váš oddychový čas cez deň i po práci.

Zažite dotyk luxusu, vnorte sa do maximálnej pohody a doprajte si obohatenie Vašej domácnosti o tento jedinečný, štýlový a príjemný materiál.

   

VANKÚŠ VELVET BLACK                           VANKÚŠ RASPBERRY VELVET                  VANKÚŠ LAVENDER ROUND