Najpredávanješie produkty

O nákupe v eshope

Nové produkty

  • Lavica Leeds White
    Lavica Leeds White

    Rozmery : 35 x 100 x 45 cm Materiál : bavlna, nohy z masívneho dreva,...

    129,00 €

Betón v interiéri- štýlová voľba ktorá sa vyplatí

Betón v interiéri- štýlová voľba ktorá sa vyplatí

Betón si často nevybavujeme v kontexte interiérového dizajnu, no jedná sa o dômyselný trend, ktorý v správnej kombinácií prináša moderné a štýlové pôsobenie. Medzi jeho klady a kvality patrí práve minimalistická jednoduchosť, úžasná tvárnosť a univerzálna využiteľnosť. Betón nám jednoducho v interiéri predkladá svoju elementárnu surovosť, ktorá je dokonale svojská, čistá a krásne štýlová.
Vyniká perfektne nielen na väčších plochách ale aj ako detail. Pozrime sa bližšie ako ho správne skombinovať a kde všade v interiéry či nábytkoch najlepšie vynikne.

Podlahy, väčšie plochy:

Na veľkých plochách betón ako materiál kráľovsky vynikne. Práve svojou nekomplikovanou, surovou  jednoduchosťou, pôsobí ako majestátny, štýlový základ, ktorý zároveň necháva dôstojne vyniknúť ostatné prvky. 

Preukazuje sa výnimočnou tvárnosťou a rôznorodosťou. Existuje niekoľko variácií jeho spracovania. Napríklad medzi podlahami poznáme pôsobivé obkladové spracovanie, či plochy s typickými mapami, alebo v drvených či „lámavých“ vzoroch. Ako podlaha je betón prakticky nezničiteľný a ľahúčko umývateľný, čo určite oceníte počas oslavy či počas hier s deťmi. 

Trendom je umiestniť v interiéry betónovú stenu, ktorá ho poľahky zahalí do moderného, čistého a industriálneho pôsobenia.

                                    

Nábytok:

Trendom sú nábytky s betónovými časťami či jeho imitáciami, pôsobia stabilným, minimalistckým a uhladeným dojmom. Stolíky poväčšine získavajú geometrický, oblý či štýlovo nepravidelný tvar. Nábytok je často doplnený sklenenými alebo bielymi časťami, ktoré s betónom dokonale zapadajú a pridávajú miestnosti decentnú úroveň.  Povrch týchto nábytkov je dokonale hladký a ľahko udržiavateľný.  Simplicitný dizajn ponúka bohatý priestor pre minimalistické doplnky, ktoré môžu interiér ozvláštniť galantným kúzlom. Najlepšie vynikajú strieborné, zlaté a kamenné doplnky, či mäkké materiály ako hodváb a zamat.  Vhodným umiestnením niekoľko farebných doplnkov viete interiér prirodzene zútulniť, či priviesť doň hravosť. 

                             

    Regál Onyx Betón                                                                              Príborník Onyx Betón

Betón je vďačný materiál aj z hľadiska osvetlenia. Dokáže svetlo matne pohlcovať či odrážať, čo pre Vás ponúka bohaté možnosti vyjadrenia vlastnej kreativity. Investujte do stmievateľných či farebných svietidiel, dosiahnete tak špecifickú atmosféru v každej situácií.

Betón je štýlový materiál, nesúci priemyselný, industriálny nádych, ktorého využitie je vskutku pestré a dokáže premeniť Váš domov na trendy praktické miesto.    

                          

     Stolová lampa Beria Betón                                                               LAMPA CLIA BETÓN 3S

Inšpirujte sa z našej širokej ponuky. Nábytok a doplnky v inšpirované betónovým dizajnom nájdete priamo u nás : 

                                                                                                                                                      

       Príborník Empire Betón                                                              Tv stolík Empire Betón

                                                                                   

     Konferenčný stolík Concept Betón                                              Lampa Betón Multi

                                                                             

     JEDÁLENSKÝ STÔL ONYX BETÓN                                                LAMPA PRISMA BETÓN

                                                                 

Prípadne priamo tu : Všetky betónové produkty