Najpredávanješie produkty

O nákupe v eshope

Nové produkty

  • Lavica Leeds White
    Lavica Leeds White

    Rozmery : 35 x 100 x 45 cm Materiál : bavlna, nohy z masívneho dreva,...

    129,00 €

   

Betón v interiéri- štýlová voľba ktorá sa vyplatí

Posted by     Luxusný nábytok      0 Comments   videnia (183)
Betón si často nevybavujeme v kontexte interiérového dizajnu, no jedná sa o dômyselný trend, ktorý v správnej kombinácií prináša moderné a štýlové pôsobenie. Medzi jeho klady a kvality patrí práve minimalistická jednoduchosť, úžasná tvárnosť a univerzálna  využiteľnosť. Betón nám jednoducho v interiéri predkladá svoju elementárnu surovosť, ktorá je dokonale svojská, čistá a krásne štýlová.

   

Gold interior – luxusný dotyk pôvabu

Posted by     Luxusný nábytok      0 Comments   videnia (162)
Zlato bolo a je, odpradávna symbol elegancie, prestíže a luxusu. V antických kultúrach sa spájalo so slnkom, jeho ochranou a múdrosťou. V architektúre sa hlási k najprestížnejším stavbám či monumentom. Jedno je isté- zlato je pompézne, dobrodružné a hlavne nadčasové. Symbolizuje bohatstvo, silu a vášeň. Vždy bolo privilégiom celebrít a kráľovskej rodiny. Zlaté interiéry pôsobia jednoducho impozantne a dokonale majestátne.

   

White interior- ľahkosť, elegancia a moderný šarm

Posted by     Luxusný nábytok      0 Comments   videnia (114)
Biele zariadenie ako dominantný štýl v interiéry oplýva hneď niekoľko prednosťami. Jednoduché a štíhle línie vytvárajú minimalistické pôsobenie, ktoré je pre človeka prirodzené a veľmi príjemné.

   

Velvet - harmónia pôvabu, elegancie a pohodlia

Posted by     Luxusný nábytok      0 Comments   videnia (89)
Receptom pre čarokrásny domov umožňujúci prežiť Vám tie najkrajšie chvíľky, je pôsobivé, harmonické ladenie interiéru, s dotykom luxusu. Kľúčovým materiálom s výsostným postavením je zamat.

   

Bývanie ako rozprávka? - Glamour štýl !

Posted by     Luxusný nábytok      0 Comments   videnia (306)
Priťahuje Vás luxus pretkaný jednoduchou eleganciou a honosnou gráciou? Interiér v ktorom môžete cítiť maximálny pôvab, v dokonalej súhre vkusných tvarov a prvkov?
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 7 (1 Pages)