Luxusný nábytok There are no products in this category.

Podkategórie

 • Knižnice

  Moderné, dizajnové a hlavne funkčné knižnice sú zárukou spokojnosti a komfortu. V našej ponuke nájdete široký výber štýlov, materiálov a originálnych kúskov, ktoré ľahko zakomponujete do interiéru a priestoru dodajú patričný šmrnc. U nás nájdete množstvo alternatív, napríklad originálne zrkadlové knižnice, masívne drevené knižnice zvýrazňujúce materiál, jednoduché elegantné knižnice s čistými líniami či romantické knižnice v štýle vintage. U nás si nájde každý presne to, čo potrebuje.

 • Komody

  Luxusné, elegantné, orientálne či romantické komody v štýle Provance - aj takúto ponuku nájdete u nás. Komody s praktickým úložným priestorom pôsobia ako originálny a jedinečný kúsok vo Vašom interiéri. V našej ponuke si môžete vybrať aj niekoľko dizajnových skvostov, ktoré sú zdobené elegantnou kryštálovou úchytkou, vyrezávaným dekorom či komody v zrkadlovom prevedení.

 • Príborníky

  Inšpirujte sa ponukou dizajnových a zároveň funkčných príborníkov v rôznorodých štýloch. Okrem estetickej hodnoty prinášajú aj praktický priestor pre Váš jedálenský servis či rôzne kuchynské doplnky. Najčastejšie využívaným materiálom je kvalitné masívne drevo, avšak v našej ponuke nájdete aj zrkadlové príborníky, ktoré taktiež oživia Váš interiér.

 • Taburetky

  V našej ponuke nájdete veľké množstvo dizajnových kúskov, ktoré krásne doplnia Vaše zariadenie v interiéri. Orientálny štýl, elegantná koža, masívne drevo, zrkadlový dekor, luxusný semiš či originálnych pletený štýl - to všetko nájdete práve u nás. Ich jedinečnosť a funkčnosť z nich robí doplnok, ktorý zútulní priestor a zároveň má praktické využitie.

 • Lavice

  Inšpirujte sa a vyberte si u nás vkusný doplnok pre Váš interiér. Ponúkame originálny dizajn lavíc, jednoduché línie, rôzne štýly, farby a materiály, detailné prepracovanie a hlavne pohodlné sedenie. V našej ponuke nájdete aj originálne kúsky, ktoré sú nielen esteticky hodnotné, ale aj praktické vďaka úložnému priestoru na odloženie akýchkoľvek drobností.

 • Stoličky

  Doplňte svoj jedálenský stôl dizajnovými stoličkami z našej ponuky. Moderné, luxusné a zároveň komfortné stoličky, ktoré v každom interiéri krásne vyniknú, musíte mať aj u Vás doma. Zvoľte si tú najvhodnejšiu kombináciu pre Vás.

 • Kreslá

  Dizajnové, originálne a zároveň pohodlné kúsky, ktoré oživia Váš interiér a podčiarknu jeho atmosféru, môžete nájsť práve u nás. V našej ponuke kresiel nájdete široký výber materiálov, farieb a štýlov. 

 • Sedačky

  Originálne, luxusné, kvalitné a vysoko komfortné kúsky, ktoré nájdete v našej ponuke, potešia nielen oko vďaka prepracovanému vyhotoveniu, ale aj ostatné zmysly. Nadčasové dizajnové modely vytvoria z Vašej obývačky obľúbené miesto, kde môžete oddychovať či čítať knihu.

 • Postele

  Posteľ je základom dobrého spánku, preto je dôležité vybrať si skutočnú kvalitu. V našej ponuke nájdete nádherné luxusné postele, ktoré sú nielen skutočne pohodlné, ale vďaka svojmu dizajnu sú aj šperkom vo Vašej spálni. 

 • Stolíky
 • Zrkadlá

  Inšpirujte sa ponukou nádherných dizajnových zrkadiel, ktoré okrem funkčnosti slúžia zároveň ako dizajnový prvok vo Vašom interiéri. V našej ponuke nájdete široký výber štýlov od romantického vintage štýlu cez noblesný barok až po zrkadlá s orientálnymi vzormi, ktoré môžete umiestniť kdekoľvek vo Vašej domácnosti.