Luxusné svietidlá There are no products in this category.

Podkategórie

 • Stojanové lampy

  Rozšírte svoju výbavu o nádherné a praktické stojanové lampy, ktoré svojím malebným vzhľadom a exkluzívnym dizajnom zastávajú aj úlohu štýlového doplnku v interiéri. V našej ponuke nájdete moderné stojanové lampy v rôznych farebných prevedenia a štýloch, od moderného cez retro až po štýl filmových rekvizít priamo z Hollywoodu.

 • Stolové lampy

  Inšpirujte sa našou ponukou štýlových stolových lámp, ktoré majú úžitkovú i estetickú hodnotu. V našej ponuke nájdete moderné chrómové, elegantné zrkadlové či prirodzené drevené lampy, ktoré harmonizujú prostredie. Zaobstarajte si stolové lampy z našej ponuky, ktoré podčiarkujú hrejivý pocit domova. 

 • Závesné lustre

  Vyberte si z našej ponuky prekrásnych kryštálových lustrov, ktoré sú dokonalým doplnkom pre Váš interiér. Lustre s detailným prepracovaním dokážete doladiť do takmer každého interiéru. V našej ponuke nájdete lustre vo viacerých veľkostiach, štýloch či farebných prevedeniach, stačí si vybrať ten Váš vytúžený. 

 • Závesné lampy

  Pri zariaďovaní interiéru by ste nemali zabudnúť ani na osvetlenie, ktoré mu poskytne pomyselnú korunu. Vyberte si z našej ponuky moderných dizajnových lámp svojho favorita a okrem perfektného zdroja svetla v miestnosti v ňom nájdete aj štýlový doplnok.