Luxusné dekorácie There are no products in this category.

Podkategórie

 • Bytové dekorácie

  Vyberte si z našej ponuky luxusných dizajnových dekorácií a skrášlite si interiér presne podľa Vašich predstáv. V našej ponuke nájdete moderné dekorácie ako vázy, luxusné pokladničky, vedrá na šampanské či dekoračné sošky, ktoré ozvláštnia a doplnia každý interiér.

 • Fotorámy

  Vyberte si z našej širokej ponuky štýlových fotorámov vo viacerých rozmeroch a rôznych štýloch. V ponuke nájdete moderné fotorámiky s čistými líniami či romantické fotorámiky v štýle vintage doplnené o ručne vyrezávané ornamenty, v ktorých krásne vyniknú Vaše spomienky. 

 • Hodiny

  Inšpirujte sa našou ponukou luxusných hodín, ktoré sú neodmysliteľným doplnkom každej domácnosti. V našej ponuke nájdete nástenné, klasické budíkové aj dekoračné hodiny, ktoré ponúkame v rôznych farebných prevedeniach a štýloch od prepracovaného romantického vintage až po moderné elegantné hodiny s čistými líniami. 

 • Okrasné stojany

  V našej ponuke okrasných stojanov nájdete nádherné luxusné stojany na víno v rôznych veľkostiach a prevedeniach od tých najmenších dekoračných až po prepracované vitríny pre milovníkov vína. Taktiež u nás nájdete štýlové a praktické stojany na časopisy či okrasné stojanové podstavce pre vaše umelecké diela, bytové dekorácie od nás či obľúbené kvety. 

 • Knižné zarážky

  Oživte vašu knižnicu či poličku luxusnými knižnými zarážkami, ktoré nemajú len úlohu dekorácie, ale dokážu vkusne prerozdeliť priestor vo Vašej knižnici. Vyberte si kúsok, ktorý svojim dizajnom dodá práve Vášmu interiéru patričný šmrnc.

 • Kuchynské doplnky

  Vyberte si z našej ponuky doplnkov a dekorácií do Vašej kuchyne. U nás nájdete nádherné dekoračné misy, ktoré okrem funkčnosti vytvárajú výnimočný estetický efekt či luxusné podnosy pre Vaše obľúbené dezerty.

 • Kúpeľňové doplnky

  Aj Vaša kúpeľňa nesmie zostať bez povšimnutia. Oživte ju krásnymi luxusnými doplnkami z našej ponuky, ktoré podčiarknu jej celkový dizajn a dodajú náležitý šmrnc.

 • Svietniky

  Vyberte si z našej širokej ponuky exkluzívnych svietnikov, ktoré ľahko dokombinujete k luxusnému nábytku od nás, a zútulnite si tak svoj domov. V našej ponuke nájdete rôznorodé štýly, farebné prevedenia či rozmery svietnikov od vysokých samostatne stojacich svietnikov až po podložky pod sviečky, ktoré podčiarknu hrejivý pocit domova.

 • Úložné boxy

  Inšpirujte sa našou ponukou úložných boxov, ktoré okrem svojej funkčnosti ponúkajú aj možnosť využitia ako krásny doplnok.  V našej ponuke nájdete zakladače pre Vaše dokumenty, okrasné škatuľky na šperky, odkladacie boxy na poštu a časopisy či starožitné truhlice, ktoré podčiarknu osobitosť interiéru.

 • Obrazy

  Zútulnite si Váš domov s obrazmi z našej ponuky. Exkluzívne, moderné a štýlové obrazy dodajú Vášmu interiéru šmrnc a zaujmú každú návštevu. Obrazy s estetickou hodnotou môžete veľmi jednoducho dokombinovať k nášmu luxusnému nábytku, vyberte si ten Váš vytúžený.