Stolíky

Stolíky There are no products in this category.

Podkategórie

 • Konferenčné stolíky

  V našej ponuke nájdete krásne originálne konferenčné stolíky, ktoré sú sami o sebe úžasným dizajnovým doplnkom. Stolíky nadobúdajú mimoriadnu úžitkovú a estetickú hodnotu a sú prepracované do najmenších detailov. Kvalitné materiály, rôzne farebné prevedenia a najmä ich jedinečnosť sú zárukou toho, že si u nás vyberie aj ten najnáročnejší zákazník.

 • Písacie stolíky

  V našej ponuke nájdete originálne písacie stolíky v rôznych štýloch od moderných a dizajnových s jednoduchými čistými líniami cez romantický vintage štýl až po stolíky s prepracovaným retro nádychom.  Písací stolík sa vďaka svojmu dizajnu stane Vaším obľúbeným prvkom v interiéri.

 • Konzolové stolíky

  Dizajnové konzolové stolíky z našej ponuky vyjadrujú dokonalé spojenie estetiky, funkčnosti a nadčasovosti. Môžete ich využiť ako kozmetický stolík v kombinácii so zrkadlom z našej ponuky či ako stolík do predsiene na odkladanie kľúčov a iných drobností. V každej miestnosti sa stane vďaka svojej originalite klenotom a dodá jej patričný šmrnc. 

 • Nočné stolíky

  Vyberte si zo širokej ponuky luxusných a kvalitne spracovaných nočných stolíkov, ktoré sú originálnym a praktickým doplnkom pre odkladanie drobností. Vďaka svojej jedinečnosti a dizajnu sa stane skvostom vo Vašej spálni či hosťovskej izbe.

 • Toaletné stolíky

  Toaletné stolíky sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou spálne modernej ženy. Pre ženu praktický pomocník, pre návštevu štýlový doplnok, ktorý spestrí Váš interiér. Vyberte si z našej ponuky nadčasových luxusných toaletných stolíkov a nechajte sa očariť ich pôvabom a dizajnom. 

 • Jedálenské stolíky

  Inšpirujte sa jedinečnými a luxusnými jedálenskými stolmi z našej ponuky. Sú dizajnové a moderné a ľahko ich zakomponujete do každej jedálne či kuchyne. Sú ideálne pre váš rodinný obed. Jedálenské stoly sú v našej ponuke v rôznych štýloch, farbách či rozmeroch. Vyberte si ten Váš a dokombinujte ho luxusnými stoličkami z našej ponuky.