O Nás

Je nám cťou privítať Vás na našom internetovom eshope s luxusným nábytkom a štýlovými doplnkami značky Lauren Design ! V našej širokej ponuke nájdete vkusný a luxusný nábytok od renomovaných dodávateľov , ktorá ulahodí vášmu oku s originálnymi a nápaditými bytovými či domovými doplnkami podľa najnovších trendov !

Ponúkame Vám nádherné a noblesné kúsky z ďalekého Orientu od indických dodávateľov , ktorí vyčaria neopakovateľnú atmosféru a vášeň vo vašom domove. Vďaka originálnym doplnkom či nábytku premenia váš domov v očarujúcu rozprávku "Tisíc a jedna noc" ! Takisto si prídu na svoje aj milovníci Barokového štýlu s pôvabnými a dramatickými prvkami, ktoré sú pre tento štýl typické.

Pre romantické duše milujúce Provensálsky,Vidiecky či Francúzsky štýl vyhovieme útulnými doplnkami či prekrásnym charizmatickým nábytkom .

U nás si jednoducho nájdete širokú škálu osvetlenia, textilu, bytových dekorácii, ručne prepracovaných zrkadiel , umeleckých diel, veľký výber moderných váz , jedinečné ozdoby a ešte oveľa viac ! Je dôležité , aby nábytok zodpovedal vášmu obľúbenému štýlu ,preto sa snažíme náš sortiment komplexne napĺňať a umožniť vám perfektný výber pre váš domov ! 

 

Luxusný nábytok 

Nábytok má nesmierne dôležitú úlohu ,aby vytvoril nielen správny vzhľad a estetiku ale má takisto aj vplyv na priestor v interiéri. Či už ste majiteľ bytu,domu,obchodu, vlastník firmy či hotela značka Lauren design Vám ponúka ucelený rad štýlového nábytku podľa Vašich potrieb, predstáv či snov.
Náš výber nábytku sa z veľkej časti skladá zo skriniek, políc , regálov, príborníkov ,knižníc, stolov či zrkadiel ,ktoré ponúkame v rôznych štýloch od klasiky až po súčasnosť .
Dúfame ,že naša široká škála nábytku Vám ponúkne dostatok nápadov a inšpirácii ako si zútulniť a zmodernizovať domov alebo ho zvýrazniť noblesnými kúskami v interiéri.

Luxusný nábytok


Luxusné dekorácie 

Na stránke Lauren design nájdete široký výber dekoratívnych výrobkov , ktoré dokonale naladia čarovnú atmosféru domova. Ponúkame produkty vhodné do kuchyne , jedálne , obývacej izby , spálne či kúpeľne ,rovnako aj pre kancelárie či záhradu.

Náš sortiment interiérových doplnkov zahŕňa mnoho tematických štýlov a každý kus je mix tradičných vzorov v kombinácii s moderným dizajnom a to všetko za skvele ceny !

Luxusné dekorácie

Luxusné svietidlá 

Aby bolo možné ponúknuť Vám najobľúbenejšie produkty, snažíme sa udržať a sledovať najnovšie trendy v bývaní. Medzi vychytávky interierov jednoznačne patrí aj nápadité a štýlové osvetlenie.

Tu na Lauren design máme celý rad štýlových svietidiel. Honosné lustre, závesné lampy , stojanové ako doplnok či stolové lampy najrôznejšieho dizajnu. Nádherný dekór masívneho dreva, mozaikové či kryštálové prevedenie to všetko máte k dispozícii priamo tu u nás. 


Luxusné svietidlá

Luxusný textil 

Ľudia milujú keď ich domov vyžaruje útulnú atmosféru a perfektný vzhľad. Veď kde si viac oddýchnete ako v pohodlí vášho domova ...  :)

Vytvorte si podmanivú kolekciu priamo na Vašej pohovke vďaka hravým farbám, luxusnými líniami , ohromujúcou textúrou práve originálnym dekoračným vankúšom.

V našej ponuke si tiež môžete ozdobiť domov a doladiť interiér s obrusmi , jedálenskými prestieraniami či ozdobnými doplnkami na závesy. Vypustite uzdu Vašej fantázii a inšpirujte sa samotnými produktmi !

Príjemné zariaďovanie :)  

Luxusný textil